Email adressen team

email2

 

Margreet Hunia (locatiecoördinator)
margreet.hunia@gearhing.net

Mirjam Holwerda (directeur)
mirjam.holwerda@gearhing.net

 

 

Daniella de Bie (intern begeleider)
daniella.de.bie@gearhing.net

Leerkracht groep 1/2: Juf Irma
irma.batteram@gearhing.net

Leerkracht groep 3: Juf Christine Hofman
christine.hofman@gearhing.net

Leerkracht groep 3: Juf Anna
anna.akkerman@gearhing.net

Leerkracht groep 4: Meester Simon
simon.graven@gearhing.net

Leekracht groep 5: Juf Hannie van der Veen
hannie.van.der.veen@gearhing.net

Leerkracht groep 6: Femke van der Werf
femke.van.der.werf@gearhing.net

Leerkracht groep 7: Juf Hendrika van der Weit
hendrika.van.der.weit@gearhing.net

Leerkracht groep 8: Juf Alja Risselada
alja.risselada@gearhing.net