Email adressen team

email2

 

Margreet Hunia (locatiecoördinator)
margreet.hunia@gearhing.net

Mirjam Holwerda (directeur)
mirjam.holwerda@gearhing.net

 

 

Daniella de Bie (intern begeleider)
daniella.de.bie@gearhing.net

Leerkracht groep 1/2: Juf Irma
irma.batteram@gearhing.net

Leerkracht groep 3/4: Juf Christine Hofman
christine.hofman@gearhing.net

Leerkracht groep 3/4: Juf Theatske
theatske.hospes@gearhing.net

Leerkracht groep 5: Juf Hendrika van der Weit
hendrika.van.der.weit@gearhing.net

Leerkracht groep 6: Juf Femke van der Werf
femke.van.der.werf@gearhing.net

Leerkracht groep 7: Juf Janna Bleeker
janna.bleeker@gearhing.net

Leerkracht groep 8: Meester Simon Graven
simon.graven@gearhing.net